Loosimine on läbi! Võitjate nimed leiad postituse lõpust.

Kevad läheneb ja juba on aeg uueks motohooajaks valmistuda. 1.-3. veebruaril toimub Soomes Põhjamaade suurim motomess MP19. Mina lähen sinna kohapeale uudistama ja ka sul on see võimalus, sest loosin kahele minu blogi lugejale välja tasuta pileti!

Mida see motomess MP19 endast kujutab?

Nagu juba mainitud, on tegu Põhjamaade suurima motomessiga, kus on esindatud kõik olulised uued mudelid, ümberehitatud tsiklite nätus/võistlus, motomissi valimine, trikishow’d, Globe of Death, muidugi ka laias valikus lisavarustuse ja sõiduriietuse müüjaid. Boonusena saab ise tsikleid siserajal proovida. Lahe, eks?

Mida teha, et pilet võita?

Sa ei pea üldse palju pingutama, et võita MP19 motomessi pilet.

Samm 1: Telli värsked blogipostitused oma meilile. Liitumiskast on siinsamas teksti all (ja iga lehe all paremas nurgas).

Samm 2: Kinnita meililistiga liitumine (=kliki lingile, mis su meilile saadeti)

Samm 3: Jää ootama, et just sina ühe kahest piletist võidad.

Piletid loosin välja kolmapäeval, 30. jaanuaril – saadan mõlemale võitjale e-kirja õnnitluste ja juhistega, kuidas pilet kätte saada. Võidetud piletit saad kasutada ühel päeval messile sisenemiseks omal valikul ajavahemikus 1.-3. veebruar. Võitjate nimed avaldan ka siin postituses.

Ja kui sa juba oled minu meililistiga liitunud, siis osaled ka loosis. Kõik teised, pange oma e-postiaadress siia kirja:

[mailmunch-form id=”734468″]

Ja võitjad on…

Loosi tahtel said tasuta pileti Soome motomessile Margus Tammela ja Siim Reedo. Palju õnne! Võitjatele on juba saadetud ka e-kiri pileti ja täpsemate juhistega.