Teema

moto

Yamaha XJ600 N projekt: värvimise eeltööd

Järjest lähemalt jõuab see hetk kui võtan kätte värvipüstoli ja motikas saab peale värske värvikihi. Aga sellest ma täna veel ei kirjuta. Siin postituses räägin ma kõigest sellest, mis eelneb värvimisele: pahteldamine, lihvimine ja koduse värvikambri ehitamine.

NB! Ma värvin esimest korda värvipüstoliga, seega ei tasu mind kindlasti eeskujuks võtta. Pigem vaata, mida mina tegin ja õpi mu vigadest. Kui plaanid ise midagi sarnast teha, konsulteeri enne professionaaliga. 🙂

Loe edasi

Yamaha XJ600 N projekt: valged rehvikirjad

Ühe disainielemendina tahtsin oma projektirattal näha kindlasti valgeid rehvitekste. Pidasin seda mõtet silmas ka aasta tagasi uusi rehve valides, kuid juba tehases värvitud tähtedega tähtedega rehve siinmail väga ei liigu. Seepärast tekkis idee osta sobivad rehvid ja tekstid hiljem valgeks värvida.

Loe edasi

Yamaha XJ600 N projekt: algus

Ma olen otsustanud oma mootorrattale värskenduskuuri teha: minu Yamaha on nüüd projektiratas. Mida see tähendab? Mis täpsem plaan on? Loe edasi, kohe saad kõigest lähemalt teada.

NB! Kui pikka teksti lugeda ei viitsi, siis keri kohe alla, seal on mitu fotošopitud disainilahendust (mis postituse avavaates teaserina ühele pildile kokku on pandud).

Loe edasi

Kas Harley-Davidson tegi uutmoodi mootorratta?

See artikkel ilmus esmakordselt 5/2019 Tehnikamaailmas.

Arutasin hiljuti ühe sõbraga maailma asju. Mootorrataste teemal tõstatas ta küsimuse, et miks kõik Harley-Davidsonid nii ühesugused on. Et jah, muidugi on erinevused, et kas kroom või mattmust. Või et kas on esigondel ja kõlarid. Aga muu olemus olevat tema arvates äravahetamiseni sarnane. 

Loe edasi

Uued postitused sinu meilile.

 

Jäta oma meiliaadress ja saad värsked postitused otse meilile.