See äge mootorratas on juba müüdud.

Kas otsid endale veidi erilisemat mootorratast? Mul on pakkuda legendaarne Ducati Monster 620, mille minimalistlik ja jõuline Itaalia disain ning bassise häälega L2-mootor ei jäta pea ühtegi tsiklihuvilist külmaks. Tegu on ilmselt parimas seisukorras Monster 620 tsikliga Eestis, sest talvel läbis masin minu käe all põhjaliku uuenduskuuri.

Ducati Monster (itaalia keeles Il Mostro) on legendaarne mootorratas, mille L2 (ehk 90-kraadine V2) mootor, sõrestikraam ja ümar esituli muudavad ta stiilseks ja ilmeksimatult äratuntavaks. Ducati klassikaline Itaalia disain mõjub ka tänasel päeval värskelt ega ole kuidagi vananenud ilmega. Disainer  Miguel Angel Galluzzi on head tööd teinud.

2004. aasta Monsteril on sissepritsega 618 cm3 44 kW L2-mootor ja Leo Vince mõnusalt bassise häälega summutid (kuula videost häält!). Läbisõit 57507 km.

Talvel läbis mootorratas põhjaliku uuenduskuuri:

  • Uus värv raamil ja keredetailidel
  • Uus aku
  • Uus esiamortide õli + simmerid
  • Uued lenksukummid
  • Uued peeglid
  • Uued suunatuled
  • Õlivahetus
  • … ja veel nipet-näpet

Masin on korralikult hooldatud, külgedel kukkumispunnid. Esirehv on väga korralik, tagumine rehv on veidi rohkem sõitnud, aga ühe hooaja saab kindlasti veel ära sõita.

Masinat on heaperemehelikult hoitud ja sellest annab märku ka see, mis Monsteriga kaasa tuleb. Mootorrattal on kolm võtit, kasutusjuhend ja isegi originaal-tööriistakott. Tavaliselt kaob tööriistakott ja kasutusjuhend omanikuvahetuste käigus parematele jahimaadele, võtmeidki on tihti vaid üks. Sel Monsteril on aga kõik alles, kõik olemas.

Asub Tallinnas, kindlale ostjale võin ükskõik kuhu Eestis kohale tuua. Hind: 3700 3200€ – tule ja sõida muretult minema. Kahju vaadata, kuidas hea masin lihtsalt niisama seisab (mul mitu tsiklit ja lihtsalt ei jõua sõitma, lisaks juba uued tsikliprojektiplaanid peas).

Kui tekkis huvi, siis helista (51940613), kirjuta (mihkel.kulaots@gmail.com) või chatime Messengeris.

BOONUS! Osta mu Monster ära ja teen pealekauba sinust ja su uuest tsiklist ka paar viisakat fotot. Midagi sellist: