Teema

xj600n

Yamaha XJ600 N projekt

2020. aastal tegin teoks oma esimese suurema mootorrattaprojekti, kus võtsin 2000. aasta Yamaha XJ600 N juppideks lahti, remontisin kõik, mida vaja korda teha oli ning andsin masinale efektse välimuse. Siit postitusest leiad selle projekti põhjaliku kokkuvõtte.

Loe edasi

Yamaha XJ600 N projekt: värvimise eeltööd

Järjest lähemalt jõuab see hetk kui võtan kätte värvipüstoli ja motikas saab peale värske värvikihi. Aga sellest ma täna veel ei kirjuta. Siin postituses räägin ma kõigest sellest, mis eelneb värvimisele: pahteldamine, lihvimine ja koduse värvikambri ehitamine.

NB! Ma värvin esimest korda värvipüstoliga, seega ei tasu mind kindlasti eeskujuks võtta. Pigem vaata, mida mina tegin ja õpi mu vigadest. Kui plaanid ise midagi sarnast teha, konsulteeri enne professionaaliga. 🙂

Loe edasi

Yamaha XJ600 N projekt: valged rehvikirjad

Ühe disainielemendina tahtsin oma projektirattal näha kindlasti valgeid rehvitekste. Pidasin seda mõtet silmas ka aasta tagasi uusi rehve valides, kuid juba tehases värvitud tähtedega tähtedega rehve siinmail väga ei liigu. Seepärast tekkis idee osta sobivad rehvid ja tekstid hiljem valgeks värvida.

Loe edasi

Yamaha XJ600 N projekt: algus

Ma olen otsustanud oma mootorrattale värskenduskuuri teha: minu Yamaha on nüüd projektiratas. Mida see tähendab? Mis täpsem plaan on? Loe edasi, kohe saad kõigest lähemalt teada.

NB! Kui pikka teksti lugeda ei viitsi, siis keri kohe alla, seal on mitu fotošopitud disainilahendust (mis postituse avavaates teaserina ühele pildile kokku on pandud).

Loe edasi

Õppesõidurattast vanakooli stiilimasinaks – Yamaha XJ600 N

Yamaha XJ600 N – rohkem tuntud kui Diversioni naked-versioon. Kuigi üldiselt suhtutakse sellesse mootorrattasse kui algaja sõiduvahendisse, mis pigem tagasihoidliku suutlikkusega on, siis tegelikult on ta palju rohkemat kui oodata võiks. Mulle Yamaha XJ600 N meeldib. Meeldib lausa sedavõrd, et see konkreetne masin siin piltidel on minu oma.Loe edasi

Uued postitused sinu meilile.

 

Jäta oma meiliaadress ja saad värsked postitused otse meilile.