Aasta viimasel päeval võtan kokku oma aasta blogis. 2016. aasta alguses püstitasin endale eesmärgi postitada igal nädalal vähemalt ühe postituse, kokku siis 53 postitust. Käesolev kirjutis on 50. postitust sel aastal, seega täitsin oma eesmärgi 94% ulatuses. Mõtteid oli küll palju, millest kirjutada, aga otsustasin pigem sihtida kvaliteeti, mitte kvantiteeti – seetõttu jätsin mõne vähemolulisema teema kirjutamata ja paar postitust ootab veel lõpunitegemist uuel aastal.

50 postitust aastas on suur samm edasi 22 postitusest 2015. aastal. Lisaks suuremale kirjutiste mahule kasvas ka blogi lugejate arv. Google Analyticsi andmetel tõusid nii sessioonide, külastajate kui ka vaadatud lehtede arv üle nelja korra.

Nüüd aga vaatame üle, mis teemad olid sel aastal kõige loetumad. Top 10 tagurpidi järjekorras:

Mercedes-Benz-E-klass-coupe-Mihkel-Kulaots12-1

10. E-klassi kupeega mõisapulmas

Lugu sellest, kuidas ma Mercedes-Benz E-klassi kupeega mõisas pulmas käisin. Nii sõiduk kui ka üritus olid meeliülendavad.

 

Uppunud-Vjatka-1

9. Uppunud Vjatka lugu

Jutustasin ümber loo, mida mu tuttav mulle juba väiksena rääkis – aastakümneid tagasi vajus läbi jää üks lahe Vjatka ja ootab tänase päevani pinnaletõstjat.

 

BMW-R1200GS-Mihkel-Kulaots1-3

8. Nutikas matkaratas BMW R 1200 GS

ProjektuCC88snaalgusfaasis

7. Kuidas oma mootorratast ümber ehitada?

 

 

KTM690Due-MihkelKulaots2-1

6. Uus tuus KTM 690 Duke

 

 

Honda

5. Pikkadeks seiklusteks loodud Honda Africa Twin

 

 

2013-Skoda-Rapid-front-quarter-1

4. Autode ülalpidamiskulud

Juba eelmisel aastal ilmunud lugu, mis andis ülevaatlikku infot, kui palju Eestis enim müüdud autode ülalpidamisele raha kulub.

 

mis-vark-selle-grupisoiduga-on-3

3. Mis värk selle grupisõiduga on?

 

 

HondaHornet-1

2. Kaherattalised Eesti teedel

Statistikalugu Eestis arvel olevatest mootorratastest.

 

North-Face-Base-Camp-Kaban-Mihkel-Kulaots-1

1. Maailma parim seljakott

Kõige populaarsem lugu kirjeldas minu arvates maailma parimat seljakotti – The North Face Base Camp Kaban. Olen selle koti omanik olnud juba 9 kuud ja mu arvamus on endiselt sama, see kott on super. Ma kasutan seda igapäevaselt tööl käimiseks, lapsega õues jalutamiseks (veepudel, snäkk, varukindad jne), tööreisidel käimiseks, toidupoes käimiseks ja nii edasi ja nii edasi. Tsiklifotosid tegema minnes on kott täis kaameraid ja välisküljel ripub statiiv. Ja see näeb äge välja nii pintsaku kui ka dressidega.

Viimane postitus Blogspotis

See saab olema minu viimane postitus aadressil mihkelkulaots.blogspot.com. Kirjutamist ma siiski ära ei lõpeta ja viimase postituse põhjus on väga hea – liigutan oma blogi WordPressi (paremale) platvormile ja seoses sellega saab minu personaalveeb värske ilme ja uue aadressi. Jaanuari esimestel päevadel toimub lehe ümberkolimine ja siis on kogu praegune sisu kättesaadav aadressil mihkelkulaots.ee. Ja kui kõik läheb nii nagu plaanitud, siis suunavad kõik vana blogi lingid ilusti uuele lehele ja ükski külastus kaduma ei lähe.