Tervishoiusüsteem tegeleb praegu põhiliselt haiguste ravimisega ehk likvideerib tagajärgi. Pikas perspektiivis ei ole see ju hea lahendus. Mul on plaan muuta maailma tervemaks ja ja tõsta üleüldist heaolutaset. Vaata videot postituse lõpus või loe mõtet lähemalt:

Osalen praegu Tartu Ülikooli ideekonkursil “Võime muuta maailma!” mõttega, et tervishoiusüsteem võiks pakkuda personaliseeritud tervise hoidmise ja haiguste ennetamise teenust. (Samas võib seda pakkuda ka eraettevõte, aga massidesse jõudmiseks peaks olema kindlasti riiklik tugi.)

Kujuta ette, et sulle ei anta lihtsalt üldlevinud nõuandeid, vaid spetsiaalselt sinu jaoks kohandatud toitumis- ja treeningsoovitused? Kasutame ära big data võimalusi ning lisaks organiseerime perioodiliselt tervisekontrollid näiteks kord aastas – just nagu auto ülevaatus.

Võib-olla on sul vaja ennast veidi rohkem liigutada? Või hoopis hoog maha võtta? Kas peaksid sööma rohkem porgandit? Või õunu? Või mõlemat? Personaalne, ent laiaulatuslik ja skaleeritav haigusi ennetav meditsiinisüsteem annaks vastused kõigile neile küsimustele, vähendaks ravikulusid ning tõstaks üleüldist heaolutaset.

Teeme selle kasuliku idee teoks! Kui mõte meeldib, hääleta palun selle idee poolt – iga hääl loeb ja aitab mõtte teostamisele lähemale jõuda!

Hääleta palun minu idee poolt siin.

Hääleta palun minu idee poolt siin.